Skip to main content

Úspěch na mezinárodním veletrhu SPORT TECH 2009

Tento rok jsme se ve spolupráci se značkou Scoremaster® zúčastnili mezinárodního veletrhu Sport Tech 2009. Pro zákazníky jsme připravili expozici s kompletním sortimentem LED obrazovek, které jsou od prvopočátku určeny pro velmi široké využití a různé zákazníky (např. divadla, městské části, sportovní kluby, ale i soukromé subjekty, které se zajímají o společenské události, kulturní a hudební akce).

Stále se snažíme posouvat hranice interaktivní reklamy, zábavy a informací!

Co pro Vás bylo na expozici připraveno

Při této příležitosti jsme si nemohli nechat ujít předvést zákazníkům mimo jiné i speciality, jako jsou LED poprsníky, multifunkční TV kostky nebo reklamní LED mantinely.

Tentokrát jsme se při naší expozici zaměřili na téma "Jak naplno využívat vysoký potenciál velkoplošných LED obrazovek jako reklamního média“ a jak získat z pohledu klienta pravidelný finanční příjem. Díky možnostem pronájmu vysílacího času, nebo-li reklamním spotům, tak lze získat pravidelný, finančně nenáročný příjem.

􀁌#10􀏍Použité technologie􀁌/#􀏍􀁌#7􀏍Uplatnění LED obrazovek􀁌/#􀏍􀁌#11􀏍3 roky záruka a 7 let garance servisu􀁌/#􀏍􀁌#20􀏍Pronájem􀁌/#􀏍􀁌#19􀏍Viewlab􀁌/#􀏍